Forum aikido, forum strony www.aikido.edu.pl

forum aikido forum
Forum aikido wita! Zapraszamy do dyskusji na temat aikido i innych sztuk walki

Nie jesteś zalogowany.
Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

1. Warunkiem zarejestrowania się jest podanie adresu email, na który zostanie wysłany mail potwierdzający rejestrację.

2. Na forum zabronione jest szerzenie treści propagujących: postępowanie niezgodne z polskim i międzynarodowym prawem (w jakiekolwiek formie), nienawiść rasową, treści wulgarnych i obscenicznych, treści oszczerczych, jak również obrażanie i atakowanie osób.

3. Zawartość każdego posta, jest wyrażeniem poglądów i opinii autora, a nie osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie forum, które nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

4. Forum służy szeroko pojętej wymianie poglądów i opinii.

5. Sztuczne nabijanie ilości postów jest zabronione.

6. Przed założeniem nowego tematu prosimy o sprawdzenie, czy temat nie był już omawiany.

7. Administracja forum (tj. administratorzy i moderatorzy) są zobowiązani do dbania o przestrzeganie wymienionych wyżej zasad, a także o kulturę dyskusji. Aby uniknąć sporów wobec rozbieżności w postrzeganiu zasad regulaminu oraz dobrego smaku uznaje się, że wiążąca jest interpretacja dokonana przez administratorów.

8. Administracja wypełniając swoje obowiązki ma prawo ingerować w posty użytkowników (tj. zmieniać ich treść), kasować je oraz nadawać użytkownikom tzw. "ostrzeżenia". "Ostrzeżenie" nie jest metodą nacisku, a jedynie informacją o błędnym postępowaniu na forum, w rozumieniu administracji. Ostrzeżenia są dwa, po których - w przypadku drastycznego naruszenia zasad regulaminu - administracja ma możliwość ograniczenia praw lub usunięcia użytkownika z forum.

9. Obowiązuje absolutny zakaz kopiowania postów z forum bez zgody administratora. Wszystkie napisane posty po wysłaniu stają się własnością forum.

10. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu. Użytkowników zawsze obowiązuje jego najnowsza wersja.

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB